CalradiaLifeRP

Forum Serwera DziejeCalradiiRP gry Gothic Multiplayer na podstawie gry Mount&Blade

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-03-16 20:04:40

Julius

Head Admin

Zarejestrowany: 2012-03-07
Posty: 8
Punktów :   

Historia postaci

Tutaj możesz napisać historię swojej postaci.

Offline

 

#2 2012-03-16 20:28:35

Spartacus

Moderator

Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 4
Punktów :   

Re: Historia postaci

Nazywam się Spartacus i jestem Trakiem . Pewien legion buntowników sprzeciwił się Królowi , poprosili nas o pomoc . Zgodziliśmy się (było nas 10 i wszyscy byliśmy Trakami) i ruszyliśmy na zamek . Przegraliśmy i wzięto nas do niewoli. Kazali nam walczyć na arenie gdzię zginęli wszyscy moi bracia . Ja przeżyłem zabiłem czterech gladiatorów Sediusa . Wszystko widział to Batiatus ,który wykupił mnie i nauczał jako gladiator . Walczyłem na arenie i zostałem Mistrzem Kapui . Niestety dowiedziałem się że Batiatus kazał zabić moją żone Sure żebym tylko walczył i nie przejmował się nią . Zemściłem się zabiłem go i wraz z pozostałymi gladiatorami uciekliśmy z domu Batiatusa . Każdy z nas rozdzielił się poszedł we własną stronę . Tak trafiłem do Królestwa Veagirów, gdzie zostałem Wasalem i byłem namiestnikiem Króla . Niestety bandyci (nie wiem czemu) zabili Króla . Król nie miał żadnego potomka, więc ludzie zdecydowali kto ma być Królem. Nastały wybory, w których wybrali (o dziwo)mnie ...

Offline

 

#3 2012-03-18 13:13:38

Altair

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: Historia postaci

Nazywałem się Altaïr Ibn-La'Ahad, lecz gdy pojmano mnie w walce z templariuszami straciłem przydomek i stałem się po prostu Altairem.
Zrzucono mnie do koloni Karnej w Calradii.
Tam wraz z przyjaciółmi nauczyłem się wielu rzeczy m.in. jak przetrwać nie mając nic prócz rozumu.
Walczyłem na arenie, zabijałem ludzi, stałem się bezlitosnym bohaterem aren.
Pewnego razu na arenie zagościł Król Yaroldek, prawny władca Królestwa Veagirów.
Ujrzał mój talent co do walki, i zaprosił mnie do swego pałacu...
Tam toczyłem walki i wykonywałem jego zadania.
Wkońcu ludność zaczeła mi okazywać szacunek, zostałem wojownikiem królestwa.
Dlugie lata ćwiczeń doprowadziły do tego że zostałem rycerzem.
Krol dazyl mnie wielkim szacunkiem.
Az do dziś, dostalem wiadomosc od krola.Poszedlem do niego a on przekazal mi nowine o awansie na Jarla krolestwa.
To co bedzie dalej zalezy juz tylko od tego co napotkam na swej drodze...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wirtualnaeurowizja.pun.pl www.soz-slupsk.pun.pl www.dziecikwiaty.pun.pl www.thesims3.pun.pl www.fifapowergames.pun.pl