CalradiaLifeRP

Forum Serwera DziejeCalradiiRP gry Gothic Multiplayer na podstawie gry Mount&Blade

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-03-10 23:20:30

Julius

Head Admin

Zarejestrowany: 2012-03-07
Posty: 8
Punktów :   

Historia Postaci

Tutaj możesz napisać historie swojej postaci.

Offline

 

#2 2012-03-18 14:31:39

Inigma

Head Admin

Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 22
Punktów :   

Re: Historia Postaci

Pochodzę z Wyspy Gomania (Królestwa Nordów) za morzem Soakla.. Wyspa była pusta i nie zadbana a więc postanowiłem wyruszyć do Stolicy K.Nordów i zwerbować ochotników do wybudowania własnego obozu/wsi . Udało się nam to . Lecz pewnego dnia Król Harlaus wysłał mi wiadomość że jest zainteresowany wyspą i nad przejęciem jej w swoje tereny (Calradii w Królestwe Swadianów). Ofarta była korzystna gdyż byłem na skraju zbankrutowania a Król wzamian za wyspę zaoferował mi wasalstwo (Lorda Swadii) Oraz Zamek Tevarin !  Powiedział także że wiele o mnie słyszał i szukał ze mną jakiegokolwiek kontaktu. Zgodziłem się i przyjąłem ofertę Króla . Król Zaoferował mi Wasalstwo jak i Zamek z powodu takiego że wyspa Gomania była wyspą która śledziła praktycznie ruchy K.Nordów. Król wybudował tam Miasto Suno , jednakże długo tam nie postało bo Król Nordów się bardzo zdenerwował że wrogowie jego królestwa maja na jego włości oko.. Wyruszył z armia i zaczą podbijać miasto Suno . Ale Król Harlaus nie dawał za wygraną Zabrał się z armia stolicy Praven (Swojego królestwa i wyruszył na bitwę oblężeniową Suno gdzie nieszczęśnie poległ. Okazało się że na potomka Królestwa Swadii zapisał w Aktach mnie . Po całej akcji która rozegrała się w Calradii zostałem Królem Swadiańskim

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifapowergames.pun.pl www.thesims3.pun.pl www.wirtualnaeurowizja.pun.pl www.soz-slupsk.pun.pl www.teamdoom.pun.pl